Головні новини 2-8 липня + Анонси



Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня розгляне висновок про наявність дисциплінарного проступку у керівника САП Холодницького. Україна передала до Міжнародного кримінального суду списки усіх встановлених іноземців, які воювали на боці терористів на Донбасі. Новий Верховний Суд не може працювати без змін до Конституції. Європейський парламент проголосував за надання Україні 1 млрд євро макрофінансової допомоги. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував Міжнародному валютному фонду черговий варіант досягнення компромісу в переговорах про ціни на газ. Генеральна прокуратура заявляє, що скасувала постанову про заборону будівництва музею "Революції Гідності" на вул. Інститутській у Києві. Підозрюваному у держзраді керівнику "РИА Новости Україна" Кирилу Вишинському повідомили підозру в незаконному зберіганні зброї.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня розгляне висновок про наявність дисциплінарного проступку у керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.
Висновок доповідача у дисциплінарній справі щодо Холодницького вже готовий.
Генпрокурор і директор НАБУ 30 березня поточного року направили до КДКП скарги на керівника САП  про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах  НАБУ та ГПУ описано п'ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні кримінальних проваджень НАБУ. 
У березні САП виявила пристрої для прослуховування в кабінеті керівника відомства Холодницького. Пізніше генпрокурор заявив, що ГПУ разом з НАБУ проводять розслідування стосовно Холодницького.
Сам Холодницький заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.
У законі "Про прокуратуру" передбачено, що копія дисциплінарної скарги та висновок про наявність чи відсутність дисциплінарного проступку, а також повідомлення про час та місце їх розгляду надсилається прокурору не пізніше як за десять днів до дня проведення засідання.
Холодницький заперечив що йому показали висновок.
Директор НАБУ Артем Ситник розраховує, що за допомогою скарги та певних матеріалів голову САП Назара Холодницького буде звільнено.
"Ми написали скаргу, до якої були долучені певні матеріали... Ми надішлемо пояснення до нашої скарги з урахуванням висновку та відправимо до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП)", - сказав Ситник у інтерв'ю Укрінформу.
Він сподівається, що КДКП прийме "законне рішення". Голова НАБУ не сумнівається, що допущені порушення дають підстави для звільнення Холодницького. За словами Ситника, 52 з 53 аркушів висновку доповідача містять висновок про те, що всі доводи, скарги є обгрунтованими, але в останньому є спроба "використати певну юридичну казуїстику в Законі "Про прокуратуру".
Справа Холодницького може стати "знаковим рішенням" для всієї прокуратури, заявляє Ситник. Винесення догани замість звільнення, на його переконання, стане загрозою всій правоохоронній системі взагалі.
Коли відбудеться засідання Комісії, керівник Бюро не знає, але це не може відбутися швидше, ніж за 10 днів після вручення висновку особі, відносно якої проводиться розслідування.

Україна передала до Міжнародного кримінального суду списки усіх встановлених іноземців, які воювали на боці Російської Федерації на Донбасі. Про це зазначив Головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі "112 Україна", повідомив "Укрінформ" на початку тижня.
"Ми (військова прокуратура, – Ред.) передали до інституції Міжнародного кримінального суду через МЗС списки встановлених під час розслідування кримінального провадження про агресивну війну проти України з боку північного сусіда, передали списки не тільки сербів, а й усіх іноземців: італійців, іспанців, албанців. Їх там немало, вони називаються ротами, взводами. Їх там може бути 10–15 чоловік, але сумарно їх кількість становить декілька сотень чоловік", – зауважив Матіос.
Також він заявив про "подвійні стандарти", які інколи застосовуються до України з боку інших держав у питанні найманців.
"Основне, що найманство на території суверенної держави карається законом усіх держав, звідки вони приїхали. Але ми чомусь не чули масових процесів проти цих осіб. Подвійні стандарти, які інколи застосовуються до України, дуже прикро вражають душу. Проте вони не залишають нам іншої можливості, як робити усе самим і доводити світовій спільноті і відповідним інституціям, що не тільки у нас є якісь проблеми, які треба вирішувати, тому що не може бути вибіркового застосування справедливого покарання до українців, які у процесі війни. Також є ті іноземці, які прийшли воювати і знаходити вдачу війни на території суверенної держави у центрі Європи", – додав Матіос.

Новий Верховний Суд нещодавно відзначив перші півроку роботи, а судді та працівники апарату ВСУ все так само продовжують працювати, хоча фактично свої повноваження вони вже втратили. Жоден з 13 суддів ВСУ не написав заяви про звільнення, вважаючи рішення про ліквідацію установи як юридичного органу незаконним. Про це повідомив у вівторок в.о. голови ВСУ Василь Гуменюк, передає Укрінформ.
За його словами, згідно Конституції України, не можна ліквідувати Верховний суд України державі, тому що держава прийняла зміну назви Верховного суду України у Верховний суд, отже ВСУ може бути ліквідований лише у разі внесення відповідних змін до Конституції.
Згідно з чинним законодавством суддя ВСУ не може бути звільнений, оскільки обирався безстроково. Всього в ВСУ ще працюють 130 держслужбовців, з яких 15 працівників Патронатної служби, 37 - захищеної категорії та 21 працівник знаходиться у відпустці по догляду за дитиною.
В.о. голови ВСУ повідомив, що направили в Генпрокуратуру заяву про наявність у діях посадових осіб ознак злочину у зв'язку з незаконними діями з ліквідації суду.

13 червня Європейський парламент проголосував за надання Україні 1 млрд євро макрофінансової допомоги. 7 липня Голова Європарламенту Антоніо Таяні та австрійський представник підписали рішення про надання Україні макрофінансової допомоги на один мільярд євро. Про це повідомив представник України при ЄС Микола Точицький у Twitter.
"Рішення Європарламенту та Ради щодо надання Україні макрофінансової допомоги на суму 1 млрд євро, підписали президент Таяні та Австрійське президентство напередодні 20-го Саміту Україна-ЄС. Дякуємо за підтримку всім друзям України в ЄС!", - написав Точицький.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував Міжнародному валютному фонду черговий варіант досягнення компромісу в переговорах про ціни на газ. Так повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело, близьке до українського уряду.
"В уряді зараз чекають реакції МВФ на цей варіант. На думку експертів, якщо в результаті вдасться досягти компромісу, то це буде перемога завдяки жорсткій принциповій переговорній позиції прем'єра і гнучкості в пошуку варіантів її реалізації", - сказав співрозмовник видання.
Він нагадав, що з липня 2017 року Україна знаходиться в складному переговорному процесі з МВФ щодо газового питання: Фонд наполягає на підвищенні ціни газу для населення, яке, за різними оцінками, може становити від 30 до 60%, в зв'язку з ростом цін на міжнародних ринках, тоді як прем'єр вважає таке різке підвищення невиправданим.
Джерело відзначило, що за цей час українська сторона запропонувала МВФ вже не менше восьми варіантів зміни формули ціни на газ, в основі яких дотримання узгоджених з Фондом принципів.
"Але в тих випадках, які пропонуються урядом, враховується те, що рівень підвищення ціни, на якому наполягає МВФ, не підйомний для звичайних громадян", - підкреслив співрозмовник агентства.
За його словами, в уряді погоджувались обговорювати незначне поквартальне підвищення ціни на газ, яка не сильно відбилося б на платіжках громадян, а для найменш забезпечених було б взагалі не відчутним через механізм субсидій.
Також пропонувалося зрівняти ціну газу для населення і промисловості, але населенню встановити так звану пільгову ціну на певний соціальний обсяг споживання газу або дати відстрочку підвищення ціни, сказало джерело.
Він додав, що серед хороших варіантів була також пропозиція відняти ціну транспортування газу і в ціноутворенні українського газу орієнтуватися на Hub0, а Hub+ застосовувати тільки для імпортного газу.
"Однак МВФ не погоджується ні на один з цих варіантів і продовжує виставляти Україні ультиматум: або підняття ціни на газ, або відмова від надання чергового траншу, який потрібен, в першу чергу, для забезпечення своєчасного погашення зовнішніх боргів. Але в той же час відмова від обслуговування зовнішнього боргу загрожує для України підривом міжнародної репутації і відчутною економічною кризою", - констатував співрозмовник.

Генеральна прокуратура заявляє, що скасувала постанову про заборону будівництва музею "Революції Гідності" на вулиці Інститутській у Києві. Зазначається, що заступниця генерального прокурора Анжела Стрижевська напередодні скасувала постанову прокурора Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ від 27.06.2018.
Вищевказаною постановою прокурора департаменту Сергія Горбатюка державним та комунальним підприємствам, заборонялося громадським організаціям вчиняти будь-які дії, спрямовані на зміну обстановки на вулиці Інститутській (алеї Героїв Небесної Сотні) в м. Києві на ділянці від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Банковою.
Також був припис утриматися від надання дозволів на зміну рельєфу місцевості та будівництво чи знос будь-яких будівель, малих архітектурних форм, інших постійних чи тимчасових конструкцій; висадку дерев, кущів та інших зелених насаджень; зруб та знищення дерев, кущів та інших зелених насаджень; встановлення та демонтаж стовпів, електричних опор та інших споруд; встановлення та демонтаж рекламних конструкцій (сітілайтів).
У ГПУ вирішили, що вказана постанова є незаконною і підлягає скасуванню. Там кажуть, що постанова Стрижевської про скасування постанови прокурора департаменту Горбатюка оскарженню не підлягає.
Разом з цим у Генеральній прокуратурі заявили, що скасування постанови про заборону будівництва не перешкоджатиме проведенню слідчого експерименту у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому триває ще з 2013 року, "але у межах та спосіб, визначений законом".
Сам Горбатюк на прохання УП прокоментувати ситуацію зазначив, що дізнався про скасування постанови зі ЗМІ.
Водночас Адміністрація президента повідомляє у п’ятницю, що перший заступник глави АП, співголова оргкомітету з питань розвитку Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні Віталій Ковальчук провів нараду з заступником генпрокурора Анжелою Стрижевською та директором державного закладу "Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції гідності" Ігорем Пошивайлом.
Стрижевська зауважила, що до початку будівельних робіт буде проведено слідчий експеримент, але це не завадить зведенню комплексу.
  
Підозрюваному у держзраді керівнику "РИА Новости Україна" Кирилу Вишинському повідомили підозру в незаконному зберіганні зброї.
Про це повідомляє 6 липня прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.
"Вишинському повідомлено про ще одну підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 263 (незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів) КК України", – пише вона у Facebook. 
За словами Сарган, в ході проведених обшуків в орендованому індивідуальному банківському сейфі Вишинського було виявлено та вилучено пістолет та набої до нього.
За результатами судово-балістичної експертизи, вказаний пістолет є вогнепальною зброєю – самозарядним нарізним пістолетом моделі "FN Browning M1906".


Анонси
09.07 - 17:30 Відкрите обговорення "Кого і за що катують в Україні"
органiзатор Центр інформації про права людини, мiсто Київ
Відкрите обговорення “Кого і за що катують в Україні”. Спікери: Сергій Перникоза, координатор проектів Асоціації УМДПЛ; Маринка Гоменюк, програмна директорка ГО "Україна без тортур".

Вхід вільний. Реєстрація на подію
Мiсце проведення заходу Бульвар Шевченка, 62

10.07 - 11:00 Брифінг "Нова Європа: як її бачать українці?"
Мiсто Київ
Центр "Нова Європа" презентує результати соціологічного опитування щодо сприйняття українцями процесу євроінтеграції на рівні своєї області.
Спікери: Альона Гетьманчук, директорка Центру "Нова Європа", Ольга Стефанішина, директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Реєстрація - http://bit.ly/2MO2iPs. Тел.: (099) 075-68-20, dmytro.kryvosheiev@neweurope.org.ua; (099) 764-46-38, todoriukol@gmail.com
Мiсце проведення заходу Український кризовий медіа-центр 

10.07 - 12:00 Прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини "Юристи УГСПЛ виграли судову справу щодо скасування перевірок вимушених переселенців"
мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: 253-54-74
Спікери: Максим Щербатюк, програмний директор УГСПЛ; Микола Козирев, голова Громадського комітету захисту конституційних праві і свобод громадян; Євген Чекарьов, юрист Центру Стратегічних справ УГСПЛ
Мiсце проведення заходу вул. Шовковична, 8/20 

10.07 - 12:30 ФСБ проти Меджлісу: як російська влада продовжує звинувачувати кримських татар у тероризмі
мiсто Київ
Учасники: народний депутат України, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова правління ГО "КримСОС" Таміла Ташева, юрист ГО "КримСОС", менеджер проектів Андрій Остриков, мати викраденого Олександра Стешенка Діна Стешенко, водій сім'ї Мустафи Джемілєва Ахтем Мустафаєв.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями

Мiсце проведення заходу вул. Рейтарська, 8/5-А 

10.07 - 16:00 Дискусія Київського Безпекового Форуму "Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?"
мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: https://goo.gl/forms/gGtOKMqyMf1Y1O2x2
 Учасники: Арсеній Яценюк, засновник Фонду "Відкрий Україну"; Марі Йованович, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні; Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні; Александер Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні
Мiсце проведення заходу вул. Набережно-Хрещатицька, 1 [ готель "Фермонт"]

12.07 - 11:00 Круглий стіл на тему: "Комунікація і політика в добу постправди"
мiсто   Київ
 Організатори: часописи - "Філософська думка" і "Социология: теория, методы, маркетинг"
Мiсце проведення заходу вул. Трьохсвятительська, 4 [Інституті філософії ім. Г. Сковороди, 3-й поверх, к. 318]

12.07 - 13:30 "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи". Слухання у Комітеті ВРУ
мiсто Київ
Слухання у Комітеті ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи".

Реєстрація - http://www.rada.gov.ua/preview/anons_acred/160395.html.

Тел.: 255-24-61, Khala@rada.gov.ua.

Вхід за картками акредитації через 9-й під'їзд
Мiсце проведення заходу Грушевського 5 [конференц-зала]

13.07 - :13.08 Виставка конкурсних проектів в номінації "Музей Революції Гідності"
мiсто Київ
Виставка конкурсних проектів в номінації "Музей Революції Гідності" архітектурного конкурсу "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності"
Мiсце проведення заходу Бориса Грінченка, 7 [ Будинок архітектора, 1-й поверх]

13.07 - 14:00 "Доступ молоді до вищої освіти в Україні". Слухання у Комітеті ВРУ
мiсто Київ
Слухання у Комітеті ВРУ  з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні". У заході візьмуть участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських та міжнародних організацій.
Вхід за картками акредитації через 9-й під’їзд
Мiсце проведення заходу Грушевського 5 [конференц-зала]

26.07 - 19:00 Лекція "Фотообрази Донбасу: (від)творення нового світу"
У рамках проекту Донбаські студії відбудеться лекція історика Ірини Склокіної "Фотообрази Донбасу: (від)творення нового світу, соціальна інженерія та опір з ХІХ ст. до ХХІ ст." та презентація-обговорення нової збірки "Праця, виснаження та успіх: промислові мономіста Донбасу".

Вхід вільний. Реєстрація на подію.
Мiсце проведення заходу вул. Набережно-Лугова, 8 

27.07 - 14:00 Брифінг за участю керівництва Міністерства внутрішніх справ України, 27 липня
мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: Телефон лінії: 254-05-65
О 13.40 - прес-брифінг
Мiсце проведення заходу вул. Інститутська, 7 [2-й поверх, к. 206]


Новини Центральної України
2-3 липня
У неділю, 1 липня, у закарпатському місті Берегово на території залізничного депо ножем смертельно поранили місцеву ромку
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства місцевої ромки у Берегові, що на Закарпатті.
Про це повідомили у прес-службі поліції. 
Влaсники зaводу сплaчувaли «подaтки» до тaк звaного «Міністерствa доходів і зборів «ЛНР». Т
Семь выстрелов в упор. В центре Киева расстреляли кавказца
Представники «Свободи» та «Сокола» демонтували меморіальну табличку із стіни житлового будинку та передали «ЖЕО № 2»
Сьогодні вночі поліція затримала Віталія Суржана, який втік із зали суду тиждень тому — раніше поліція затримала його співмешканку, водія та конвойного, які підготували втечу
Под зданием Верховной Рады зоозащитники сегодня собирали подписи за запрет производства меха в Украине. На акции побывал корреспондент 44.ua. "Процесс обработки меха настолько вреден, что Всемирный банк относит эту промышленность к пятерке худших с точки зрения загрязнения окружающей среды токсичными тяжелыми металлами", - заявил координатор кампании "ХутроOFF", организатор митинга Павел Вышебаба.
Вскоре в центре столицы проведут Исторический заплыв через Днепр. Об этом сообщают организаторы мероприятия. Заплыв стартует 7 июля на Почтовой площади. Он станет составляющей ежегодного Дня Днепра. Организаторы планируют популяризировать бережное отношение к главной реке Украины.
Депутат горсовета Александр Пабат утверждает, что процедура декоммунизации киевских улиц до сих пор остается без фиксированного источника финансирования. Об этом Пабат сообщает на своей странице в Facebook. По словам депутата, в столице остается 1337 табличек, нуждающихся в замене. На эти цели нужно выделить около 800 тысяч гривен. В то же время, уже переименовано 209 объектов.
4 июля в Сумах состоится празднование патрульной полиции Украины. Сумские копы зовут в гости. Патрульные приглашают в детский парк «Сказка» детей.
Прокуратура добилась возвращения в государственную собственность земельного участка стоимостью 850 тыс. грн и погашения задолженности за аренду. Сумская местная прокуратура доказала в суде нарушение закона при использовании земли государственной формы собственности на территории Сумского района Сумской области.
1 июля в г. Патра (Греция) завершился чемпионат Европы по стрельбе из лука среди юниоров и кадетов. Украинская сборная, выиграв 6 медалей (по 3 золотых и серебряных), заняла в общекомандном зачете третье место, уступив только туркам и британцам. Сумчанка Евгения Чибисова вместе с подругами по команде стала чемпионкой в командных стрельбах среди юниорок. В личных - она была 17-ой.
В Сумах водитель маршрутки отказался закрывать неисправный люк во время ливня. Об этом на своей странице в Фейсбуке написал сумчанин Дмитрий Зимин: «Маршрутка №19, ВМ2654АА, открыт люк во время ливня! Закрыть не могли взрослые мужики. На требование пассажиров остановить машину и закрыть, ответ водилы - Вам надо, вы и закрывайте!
В Шостке употребление спиртного в компании сверстников привели трех несовершеннолетних на больничные койки. В полицию поступило сообщение от медиков о том, что в больницу был доставлен 16-летний парень с диагнозом «острая интоксикация вследствие употребления спиртных напитков». Ему оказали первую необходимую медицинскую помощь и поместили в реанимацию.
У Коростені прокуратура спільно із правоохоронцями вилучила понад 3,5 тонни горілчаної продукції із підробленими марками акцизного збору. Про це 3 липня повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області. «Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України.
Президент Росії Владімір Путін підписав укази про присвоєння почесних найменувань ряду частин російської армії, в тому числі імен українських міст Житомира, Ніжина та Львова. Укази президента РФ про присвоєння почесних найменувань 2 липня опублікували на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.
Тоді коли більшість сіл не знають, хочуть вони з кимось об’єднуватись чи ні, два найрідніших села Великого Кобзаря – Шевченкове та Моринці – не можуть поділити між собою пальму першості. Кожне хоче стати центром ОТГ. Розгорнулась боротьба за навколишні села – Будище, Пединівку, Боровикове, Тарасівку.
4-5 липня
У Чернігові негода руйнує національні пам'ятки. Остання злива змила частину Чернігівської фортеці XVII століття. Укріплення зсувається, а на його місці утворюється вирва. Чи реально протистояти стихії – з'ясовували журналісти 5-го каналу. Після останнього буревію зі зливою історики інспектують перлину місцевого туризму та національну пам'ятку – вал, на якому стоять 12 гармат.
Отныне размещать рекламу на фонарях и опорах транспортных сетей - запрещено. Соответствующий закон приняла Верховная Рада Украины во втором чтении.
Прокуратура города Киева в судебном порядке добилась возвращения столичной общине земельного участка по ул. Сивашской в ​​Днепровском районе города Киева площадью более 16 тысяч квадратных метров и стоимостью почти 53 миллиона гривен, — говорится в сообщении столичного управления прокуратуры.
Мэр города назвал это "вынужденными" мерами.
Соответствующее распоряжение принято правительством на заседании в среду.
Надвечір середи, 4 липня, в Харкові, на Подільському провулку, невідомі напали на офіс ЛГБТ-спільноти. Про таке інформує прес-служба ГУ НП у Харківській області. Як повідомляється, невідомі у протигазах увірвалася до приміщення, кинули димову шашку та розпилили речовину з газових балончиків. Нападники також пошкодили майно організації.
Полиция зажержала злоумышленника возле Святошинского райсуда, ему грозит до 15 лет лишения свободы
Киевской горадминистрации парламент рекомендует обсудить с общественностью перспективы создания музея на Почтовой площади
За попередніми висновками фахівців, сума державних збитків сягає 50 мільйонів гривень.
У ваговій категорії до 81 кг Олександр Погрібняк провів чотири поєдинки, у яких переміг Павла Юськіва з Києва, Михайла Сухого з Дніпра, Олександра Пилипчука з Києва та Євгена Павловського з Горішніх Плавнів. Днями Олександр Погрібняк з тренером Олександром Скрипником завітав до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, щоб поділитись враженнями.
6-8 липня
Имущество не отвечает признакам целостного имущественного комплекса.
Антимонопольний комітет перевірить, чи не перевищують свої повноваження облгази , коли вимагають встановлення лічильників природного газу з дистанційною передачею даних. Про це повідомляє прес-служба АМКУ. Малий і середній бізнес, а також бюджетні установи повинні встановити нові лічильники обліку природного газу, які дозволять вести автоматичний облік споживання газу
Националисты напали на Ocean Plaza в Киеве с баллончиками и файерами
Поліцейські спільно зі співробітниками Служби безпеки України під час обшуку в приватному будинку 40-річного жителя Сумської області виявили підпільний цех із виготовлення патронів.
Левка Лукьяненко похоронят на Байковом кладбище Киева
Близько сотні людей зібралися в неділю на Майдані Незалежності у Києві, щоб підтримати українського режисера, політв’язня Олега Сенцова.
Черговий напад змії на людину стався у Полтавському районі — чоловіка доставили у лікарню в стані середньої тяжкості
У Кременчуцькому районі рятувальники загасили пожежу на пшеничному полі, але встигли врятувати лише 27 га
В Киеве произошел очередной инцидент с экстремалами: те забрались на тросы моста. Об этом сообщает Dtp.kiev.ua. Инцидент произошел на Южном мосту. На место прибыли спасатели и медики. По словам сотрудников ГСЧС, падение с такой высоты смертельно, а течение Днепра не позволит даже найти тела. Кроме того, спасатели предупредили об опасности подобных вылазок на Пешеходный мост.
Жителі Житомирської області вже встановили 100 приватних сонячних станцій. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.


Коментарі