Головні новини 15-21 січня + Анонси

ВРУ проголосувала закон про деокупацію з формулюванням, що Росія – агресор. З 73 заручників, звільнених із окремих районів Донецької та Луганської областей, в українських медичних установах залишається 46 осіб. Екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі стверджує, що 18 січня Печерський районний суд Києва наклав арешт на його американську банківську картку. 19 січня телеком-оператор Vodafone відновив зв'язок в окупованому Луганську. Приватбанком керувала тіньова структура, яка завдавала збитків. У грудні 2017 року заборонені сайти ВКонтакте та Yandex зайняли 4 та 5 місце у рейтингу найпопулярніших сайтів. Конфлікт між міністром фінансів Данилюком і відстороненим головою податкової Насіровим.

ВРУ проголосувала закон про деокупацію з формулюванням, що Росія – агресор
18 січня Верховна Рада ухвалила закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях" і визнала Російську Федерацію державою-агресором. За законопроект №7163 на засіданні в четвер проголосували 280 народних депутатів.
Документ визначає, що тимчасова окупація РФ територій України, незалежно від її тривалості, є незаконною і не надає РФ жодних територіальних прав.
Згідно із законопроектом, тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях визнаються частини території України, в межах яких збройні формування і окупаційна адміністрація РФ встановили і здійснюють загальний контроль: сухопутна територія та її внутрішні води в межах окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, внутрішні морські води, прилеглі до цієї території, надра під територіями і повітряний простір над цими територіями.
Згідно із законопроектом визнаються такими, що мають юридичну силу, видані окупаційною адміністрацією свідоцтва про народження і смерть, але жодні інші акти. "Діяльність збройних формувань РФ та окупаційної адміністрації РФ у Донецькій і Луганській областях суперечить нормам міжнародного гуманітарного права, є незаконним, а будь-який виданий у зв'язку з такою діяльністю акт є недійсним і не створює жодних правових наслідків, окрім документів, що підтверджують факт народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, що додаються до заяви про державну реєстрацію народження особи та заяви про державно реєстрації смерті людини", - йдеться в документі.
Згідно з ухваленим документом, особи, які беруть участь у збройній агресії РФ або залучені до участі в окупаційній адміністрації РФ, несуть кримінальну відповідальність за дії, що порушують законодавство України та норми міжнародного гуманітарного права.
Цілі державної політики щодо забезпечення суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях - звільнення цих територій і відновлення на них конституційного ладу; захист прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб; забезпечення незалежності, єдності і територіальної цілісності України.
За прийнятим законом, Україна не несе відповідальності за незаконні дії і рішення РФ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях. Ухвалений закон обумовлює, що держава-окупант відповідно до IV Гаазької конвенції про закони і звичаї війни на суші і додатках до цієї конвенції зобов'язана забезпечити захист прав цивільного населення і створити необхідні умови для його життєдіяльності.
У преамбулі законопроекту зазначається, що дата початку окупації Російською Федерацією частини території України, зокрема Автономної республіки Крим та міста Севастополь, визначається законом "Про забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України".
Документ передбачає, що для досягнення державного суверенітету на окупованій території Донбасу використовують, зокрема, механізми двостороннього міжнародного співробітництва, міжнародних організацій і міжнародних судових інстанцій для збереження і посилення санкцій, що застосовуються щодо РФ членами міжнародного співтовариства.
Межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їхніх територій, тимчасово окупованих у Донецькій і Луганській областях, визначає президент України за поданням Міністерства оборони, підготовленому на основі пропозицій Генерального штабу Збройних сил України.
Закон визначає, що в межах тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях діє особливий порядок забезпечення прав і свобод цивільного населення.
Державна політика щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях базується на Конституції і законах України, міжнародних договорах, принципах і нормах міжнародного права.
Межі та перелік районів, населених пунктів тимчасово окупованих територій на Донбасі визначатиме президент України за поданням міністра оборони України, що має бути підготовлено на підставі пропозицій Генштабу ЗСУ.
Згідно із законопроектом, факт остаточного виведення і відсутності збройних формувань РФ на Донбасі встановлюватимуть міністр оборони України і міністр внутрішніх справ України шляхом внесення спільного подання президенту України, який на цій підставі ухвалюватиме відповідне рішення.
Стратегічне керівництво силами і засобами, які залучаються до здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ здійснює Генштаб, а керівництво безпосередньо в Донецькій і Луганській областях - командувач Об'єднаних сил, якого призначає президент України за поданням начальника Генштабу.
Командувач Об'єднаних сил реалізовуватиме свої повноваження через Об'єднаний оперативний штаб ЗСУ.
Командувач Об'єднаних сил, зокрема, зможе обмежувати в'їзд осіб на тимчасово окуповані території, і виїзд звідти з урахуванням стану безпеки.
Початок і завершення заходів із гарантування національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі визначатимуть окремим рішенням президента України.
Також згідно із законопроектом запропоновано внести зміни до закону "Про боротьбу з тероризмом", закріпивши, що антитерористична операція може бути завершена, зокрема, у зв'язку з початком заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі.
Ці положення законопроекту містяться в редакції комітету, підготовленої до другого читання.
Закон вступає в силу на наступний день після його опублікування. Текст законопроекту з внесеними поправками буде опубліковано в офіційній пресі.

В Росії заявили, що закон може негативно вплинути на перспективи врегулювання.
"В контексті України обмінялися думками у зв'язку з прийнятим нещодавно новим законом щодо Донбасу, зазначивши, що, безумовно, цей закон може негативним чином вплинути на перспективи врегулювання", - заявив у п'ятницю, 19 січня, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.
За його словами, "у цьому контексті було наголошено на безальтернативність мінських угод і "нормандського формату". Також Москва не згодна з формулюванням про визнання Росії країною-агресором.
"Росія не згодна з самою постановкою питання таким чином, бо це суперечить самому духу і букві мінських домовленостей. Росія не є учасницею, стороною цього конфлікту. Про це йдеться в мінських домовленостях, і під мінськими домовленостями стоїть підпис президента України Порошенка", - додав Пєсков.

З 73 заручників, звільнених із окремих районів Донецької та Луганської областей, в українських медичних установах залишається 46 осіб. Про це заявила керівник Офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Наталя Зарецька.
Кабінет міністрів України ще не погодив документ про виплату грошової компенсації звільненим з полону бойовиків ОРДЛО. Про це під час брифінгу в "Укрінформі" повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Георгій Тука.

Екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі стверджує, що 18 січня Печерський районний суд Києва наклав арешт на його американську банківську картку. Про це він заявив під час брифінгу в залі Апеляційного суду 19 січня​

19 січня телеком-оператор Vodafone відновив зв'язок в окупованому Луганську, повідомила в Facebook начальник по зв'язках з громадськістю Vodafone Ukraine Вікторія Рубан.
"Ремонтні роботи в районі Щастя завершені, Луганськ в ефірі. На жаль, "не бачимо" Донецьк. У Донецьку мережа не піднімається. Причина невідома -  або обладнання виведено з роботи, або немає енергопостачання ...", - зазначила вона.
Крім того, жителів тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, які користуються послугами компанії Vodafone, не будуть переводити на нові спеціальні тарифи на мобільний зв'язок, повідомляє Liga.net з посиланням на прес-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій. Компанія пообіцяла відшкодувати витрати, які понесли користувачі мережі, зробивши перерахунок.

Приватбанком керувала тіньова структура, яка завдавала збитків. ​Збитки, завдані Приватбанку внаслідок шахрайських дій на користь екс-акціонерів, сягають 5,5 мільярда доларів. Такого висновку дійшли детективи приватного агентства Kroll після forensic-аудиту банку, який охоплював 10 років діяльності банку. Кошти були використані для придбання активів та фінансування бізнесу в Україні та за кордоном на користь екс-акціонерів та груп афілійованих з ними осіб.
Механізми, які використовувалися для маскування джерел та реального призначення кредитів, мають характерні риси скоординованої схеми відмивання грошових коштів. На думку аудиторів, численні ознаки свідчать про спроби приховати справжнє призначення коштів від регуляторів та інших стейкхолдерів.
Центральним елементом організованої махінації з кредитним портфелем та виведенням коштів була тіньова банківська структура всередині ПАТ "Приватбанк". Ця секретна структура забезпечувала проведення платежів та сприяла руху коштів за сотнями кредитних договорів на мільярди доларів США в інтересах осіб, пов'язаних з колишніми акціонерами та групами афілійованих з ними осіб. До цієї тіньової банківської структури були залучені сотні працівників "Приватбанку". Тіньова банківська структура управляла корпоративним кредитним портфелем пов'язаних осіб.
Під її контролем надавалися нові кредити, які зазвичай використовувались для погашення основної суми та відсотків за існуючими кредитами пов'язаних осіб (циклічне перекредитування).
Банк залучав кошти українських та закордонних вкладників для підтримки схеми циклічного перекредитування.
"Приватбанк" неодноразово надавав неправдиву інформацію щодо свого фінансового стану, що могло бути досягнуто через систематичну фальсифікацію фінансової звітності колишнім менеджментом банку.
До націоналізації у грудні 2016 року понад 95% корпоративного кредитного портфеля було надано сторонам, пов'язаним з колишніми акціонерами та групами афілійованих з ними осіб.

У грудні 2017 року заборонені сайти ВКонтакте та Yandex зайняли 4 та 5 місце у рейтингу найпопулярніших сайтів, відповідно, Olnoklasniki I Mail.ru восьме і десяте, свідчать дані Інтернет Асоціації України.

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgahgMMloOWyKDHYlaRzoPJGMskvQc3oCIV5fXQqvLA8QLo_jR1AGr1tkF8NBFr-tTyHD1KLl89tfNCL9G9N5VG8OHCfU9LwU27e3IVFaJT89ebZ8emhFEIyJaAjmfHMHYFqDdzY8spo_Ty/s640/%25D0%25B3%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%258C+2017.png
Про методологію дослідження Володимир Куковський з Фактум Груп пояснив: "Дослідження виконується на базі медіапанелі 5 тис користувачів, на чиї пристрої (ПК, смартфони) встановлено софт, який скидає інформацію про відвідані сайти на сервер дослідницької компанії (Фактум груп). Ці користувачі отримують винагороду. Панель постійно оновлюється, щоб її склад відповідав поточним соціально-демографічним показникам складу інтернет-користувачів України. Для визначення соціально-демографічних показників періодично проводяться установчі дослідження методом опитування."
СБУ проводили обшук у помешканні соліста Львівського театру опери та балету Миколи Санжаревського, якого активісти сайту "Миротворець" включили до своєї бази через нібито антиукраїнські погляди
ВОЗ обеспокоена скоростью распространения кори в Украине
22.01 - 08:00 "Живий Ланцюг Соборності" - об'єднаємо береги Дніпра на мосту Патона
Збір учасників на мосту Патона о 8.00. Беручи приклад з першого “живого” ланцюга в Україні, який було утворено в січні 1990 року і котрий з’єднав Київ і Львів, учасники візьмуться за руки й символічно об’єднають два береги Дніпра. 
Акція відбувається вже сьомий рік поспіль і з кожним разом збирає все більшу кількість учасників. Її засновником і організатором є Братство козацького бойового звичаю “Спас”.
 Ініціатор – Вадим Васильчук.
Партнерами цьогорічної акції виступили Креативний простір ЄвроМайдану, Інформаційна агенція культурних індустрій ПРО, Демократичний Альянс, СКР, Автомайдан, Євромайдан.
Єднання відбуватиметься також в інших містах України.
Традиція живого ланцюга Соборності України вже поширилася у світі, відтак цьогоріч аналогічні акції єднання відбудуться в Швеції, Британії, Польщі, Естонії, Канаді, Німеччині й США. Акція символічно об’єднує українців у світі.
2014 року Євромайдан як головний символ нинішньої свободи та соборності України в особливий чин долучиться до традиційного живого ланцюга на мосту Патона в Києві.
Ще одна особливість цьогорічної акції – з’єднання 30-метрового українського прапора.
Організатори заходу закликають учасників брати з собою державну символіку. 
Увага! Акція не є політичною і будь-яка партійна чи організаційна атрибутика під час її проведення заборонена!
 
Головна мета "Живого ланцюга Соборності" – об’єднати українців під національними прапорами
Мiсце проведення заходу міст Патона.
22.01 - 18:00 Акція "Ланцюг єднання" у День Соборності України, який символізує соборність, незалежність та непереможність нашої держави - України! 
Акція відбудеться на мосту "Метро". Під час утворення ланцюгу буде використана піротехніка (фаєр-шоу).
Київ, збір на станції метро "Дніпро".
 
Подія у
Facebook -https://www.facebook.com/events/385345501925650/
Мiсце проведення заходу метро "Дніпро"

22 січня до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки відбудеться презентація веб-сторінки з матеріалами подій Української революції 1917-1921 років та унікального проекту - інтерактивної карти «Місця пам’яті Української революції 1917‒1921 років».   

Учасники:
Володимир В'ятрович - голова Українського інституту національної пам'яті,
Максим Майоров - історик, співробітник Українського інституту національної пам'яті.  

Укрінформ
(вул. Богдана Хмельницького, 8/16, перша зала)
Початок о 12:00

На веб-сторінці зібрані основні відомості про етапи Революції, видатних діячів, тогочасні фото, документи. А також  проекти Українського інституту національної пам'яті (соціальна реклама, виставки, поштівки, інфографіка, настільна гра, інформаційні матеріали, брошура) та спецпроекти медійних партнерів інституту.

Під час заходу буде презентована пілотна версія проекту інтерактивної карти «Місця пам’яті Української революції 1917‒1921 років», яка містить дані, що стосуються місць Української революції у столиці України ‒ Києві. На карті нанесено близько 400 локацій - споруди, в яких розташовувалися органи влади, будинки, в яких народилися, проживали чи здійснювали діяльність діячі Української революції, місця боїв, зборів, демонстрацій, інших важливих подій Української революції.

Організатор: Український інститут національної пам'яті.

Прес-служба Українського інституту національної пам’яті
+380 44 281 08 91

24 січня о 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: "Українська трудова та освітня еміграція у 2018 році. Чого навчив наших земляків польський досвід?" (Зала 1).
Організатор: “Укрінформ” та ГО "Моя Отчизна".
Учасники: Іван Кокуца — голова ГО "Моя Отчизна"; Михайло Каменюк — відомий письменник і журналіст; Василь Назарук — професор, ректор Легніцької вищої менеджерської школи (Польща).   
Коротко. Сьогодні у Польщі працює майже 1,5 мільйона українців. І тільки половина з них мають офіційний статус. Це не дозволяє отримувати їм правову та соціальну допомогу ані з боку роботодавця, ані з боку держави...
Про виклики, які постають перед українськими заробітчанами та студентами у Польщі, піде мова на прес-конференції.
Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)
Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05
Акредитація ЗМІ за адресою: anna@ukrinform.com

25 січня об 11-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: "У  Києві вручать журналістську премію “Унітаз Року 2017”. Відбудеться оголошення лауреатів премії. Під час прес-конференції буде нагороджено журналістів, які своєю діяльністю протягом 2017 року та своїм професійним шляхом дискредитували високе звання журналіста, використовуючи його для досягнення власних політичних цілей та чорного піару проти інших членів суспільства (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Потрібна акредитація. Телефон: + 380978938295 до 19:00 23 січня.

25 січея 2018 14:00. Бориспільський міськрайсуд Київської області розгляне кримінальне провадження за обвинуваченням у держзраді лідера організації “Цивільний корпус “Азов-Крим” Станіслава Краснова
Адреса: вулиця Героїв Небесної Сотні, 2, Бориспіль

Затриманого на хабарі начальника управління Решетилівської РДА посадили під домашній арешт
21 млн грн за місяць — кому влада Полтави віддала ремонтні підряди у грудні
"Уставший" Шулявский мост реконструируют за два года
На месте сгоревшего здания возле ЦУМа хотят построить многоэтажку


Першим за відвідуваністю ресурсом стабільно залишається Google. Другу позицію посідає в грудні Youtube. Третє – соціальна мережа Facebook.
За даними тієї ж асоціації, до заборони 15 травня ВКонтакте був на другому місці рейтингу після Google,Yandex, Odnolasniki I Mauil.ru окупували місця з четвертого по шосте.

Конфлікт між міністром фінансів Данилюком і відстороненим головою податкової Насіровим. 17 січня міністр фінансів Олександр Данилюк підняв питання про звільнення Насірова через подвійне громадянство. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів, що чекає від Мінфіну офіційне подання, після чого Насіров буде звільнений.
Насіров у відповідь зауважив, що Данилюк на критику щодо його бездіяльності і провалу реформ відповідає "якимись персональними закидонами". 
19 січня міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив плани реорганізувати Державну фіскальну службу в дві юридичні особи.
"Ми будемо прискорювати реформу ГФС. Будемо створювати єдину юридичну особу для митниці, єдину юрособу для податкової, щоб прибрати корупцію на місцях. Після цього у нас буде можливість залучати нових людей, тому що вони будуть вірити в цю реформу, а не косметичні зміни", - сказав Данилюк.
В свою чергу Насіров відповів, що вважає незаконною ініціативу міністра фінансів Олександра Данилюка щодо його звільнення і подав на нього заяву у Генпрокуратуру про вчинення злочину.
Далі буде…

Проект постанови про рішення Гонтаревої теж вніс Порошенко. 

Анонси

Новини Центральної України
15-16 січня
Прo це пoвідoмляє Depo.Кропивницький з пoсилaнням нa SportArena . "У нaс вже є домовленість про приїзд прямо в Туреччину нa перегляд двох грaвців aтaки. Вони - легіонери, з Сербії. Крім цього, в світлі відходу з нaшої комaнди Сергія Бaсовa, ми переглянемо і одного центрaльного зaхисникa. Він тaкож іноземець.

Офіційні результати виборів у сімох новостворених ОТГ Полтавщини, які проходили 24 грудня та 14 січня

Начальника управління агропромислового та економічного розвитку Решетилівської РДА Володимира Маслюка, який попався на 10 тис. грн хабара, посадили під домашній арешт

За останній місяць три управління Полтавського міськвиконкому уклали договорів з ремонту на 21 мільйон гривень, збільшивши тим самим суму відповідних замовлень до 943 мільйонів гривень за рік

Шулявский путепровод планируют реконструировать за два года. Об этом говорится в Программе социально-экономического развития Киева на 2018-2020 года. Согласно документу, реконструкцию моста на пересечение пр. Победы с ул. Гетьмана намерены завершить в конце 2020 году. На работы из городского бюджета выделят более 370 млн грн.
Чтобы обезопасить себя от разоблачения 36-летний наркозависимый житель Ромен изготавливал наркотик в шалаше, спрятанном в зарослях на болоте. Наркотик употреблял и предлагал другим, сообщает Отдел коммуникации полиции Сумской области. Самодельный шалаш обнаружили работники полиции, которые проводили отработку микрорайона города.
Прo це пoвідoмляє Depo.Кропивницький з пoсилaнням нa кaнaл " Кіровогрaд ". Нaприкінці цього тижня облaсть отримaє п'ять тисяч доз вaкцини від кору. Нaрaзі, в облaсті зaлишилося 465 доз імунобіологічного препaрaту, a у Кропивницькому вaкцинують дітей зa рaхунок зaлишків минулого року. Нaгaдaємо, посaдовці зaпевняють, що епідситуaція щодо зaхворювaності нa кір у Кропивницькому спокійнa .
22 січня 2018 року в районах та містах Житомирської області відзначатимуть День Соборності України. Про це інформує прес-служба Житомирської ОДА. «В рамках святкування у районних та сільських бібліотеках функціонуватимуть тематичні книжкові виставки, у навчальних закладах проведуть тематичні виховні години та уроки, у храмах відбудуться молебні за Україну», - йдеться у повідомленні.
Міський бюджет минулого року виконаний на 95%: доходна частина – на 95,4% від плану, видатки – на 94,8% від запланованих. Такі дані містяться у додатку до проекту рішення виконкому «Про виконання міського бюджету за 2017 рік», який 15 січня оприлюднений на сайті Житомирської міської ради. Із запланованих 2 млрд 998 млн 253 тис. 520,35 грн доходів міський бюджет отримав лише 2 млрд 859 млн 009 тис.
Сумнозвісне ТОВ «Сміла Енергоінвест» за останніми усними домовленостями мало опалювати місто до 14 січня. Із сьогоднішнього дня Енергоінвест не має права подавати тепло в оселі смілян.
В приміщенні золотоніської поліції відбулася чергова нарада за участі силовиків, влади, громадськості та ромів. Цього разу учасники визначилися з особами, які увійдуть до робочої групи. Вона контролюватиме соціальні норми ромів у Золотоноші, повідомляє видання «Золотоноша.ck.ua» .
В связи с исключением из структуры тарифов составляющей затрат на проведение работ по периодической поверке, обслуживанию и ремонту квартирных средств учета холодной воды, в том числе на их демонтаж, транспортировку и монтаж после поверки, проведения данных видов работ за счет средств «Киевводоканала» прекращается. Об этом сообщает пресс-служба компании в Facebook.
Принаймні, такою є попередня причина пожежі.​

17-18 січня

В Киеве на месте сгоревшего бывшего Центрального гастронома возле ЦУМа хотят построить многоэтажку. Об этом в интервью 44.ua заявила общественный активист, экс-депутат Киевсовета Елена Терещенко. По ее словам, владельцы сгоревшего в пожаре здания возле ЦУМа и дома напротив Софии (ул. Софиевская, 20/2) заказали похожие проекты
Сегодня под стенами Верховной Рады, где сейчас рассматривают законопроект о реинтеграции Донбасса, митингующие сожгли вместе с шинами флаг РФ.
Спільно з працівниками ДСНС та дорожніми службами поліцейські допомагають водіям, які у негоду опинились на дорогах.
Прo це пoвідoмляє Depo.Кропивницький з пoсилaнням нa Сдужбу aвтомобільних доріг облaсті. Зокремa, тимчaсове обмеження введено нa дорозі Н-24 (колишня Р-06) "Блaговіщенське-Миколaїв" тa нa дорозі М-12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знaм'янкa" від кордону з Черкaською облaстю до м. Кропивницький. Про зняття обмежень інформaція з'явиться додaтково.
Як повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Dozor , aвaрія стaлaся нa вулиці Бутусовa (колишня Пaнфіловців). Зaрaз прaцівники підприємствa прaцюють нaд її ліквідaцією. Орієнтовний чaс відновлення водопостaчaння поки не нaзивaється. Нaгaдaємо, у Кропивницькому жінкa двa роки живе без опaлення в квaртирі через сусідa.
Про це журнaлістaм повідомив керівник устaнови Олексaндр Желєзняк, передaє Depo.Кропивницький з посиланням на " Фейсбук " міськради. Зaгaлом центр здaтен прийняти одночaсно 30 людей, однaк, зa словaми Желєзнякa, зa потреби можуть достaвити ще кількa ліжок. Перебувaти у центрі безхaтченки тa люди, які опинилися в скрутному стaновищі, можуть до 90 днів.
Так местные жители показали свой протест против городского головы, который в это время отчитывался за год работы. Воз з с лошадью, мешком и надписью «Обменял глуховчан на Саакашвили – давай на Киев» появился сегодня под окнами мэра Мишеля Терещенко. Об этом на странице в Фейсбук написала местная активистка Альона Скороходова.
19-21 січня
Черкаси майже добу залишаються без води та світла внаслідок відключення ліній електропередач через негоду.
Наступного тижня у будинках на 25 вулицях та провулках Полтави відключатимуть світло через ремонтні роботи
Киевские коммунальщики сбрасывают убранный снег в Гидропарке прямо в реку Днепр. Соответствующее видео опубликовали в группе "Русановка.org" на странице в Facebook.
В киевском метро планируют дополнительно установить 320 камер видеонаблюдения. Об этом 44.ua сообщила советник главы КП "Киевский метрополитен" Наталья Макогон.
36-річну молдаванку, яку розшукують правоохоронні органи Молдови за організацію злочинної групи з торгівлі людьми, викрили учора 20 січня прикордонники відділу «Овруч» на кордоні з Білорусією. Про це повідомляє прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Служба автомобільних доріг у Черкаський області повідомляє, що тимчасове обмеження руху вантажного транспорту, яке було введене на автодорогах загального користування М-05 Київ-Одеса (км 143+028 - км 274+360), М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка (км 513+515 - 578+928) та Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь (км 81+300 - 169+117) та Н-01 Київ - Знам’янка (км 123+850 – 241+622).






Коментарі